אחסון דירות

אחסון דירותאחסון דירות הינו שירות שבו חברה לוקחת לעל עצמה לשמור ולהיות אחראית על רכוש של אדם או משפחה שפונה לקבל אליו על מנת לאחסן לה את התכולה של הדירה. לא כול מי שעובר דירה חושב שקיים אפשרות כזאת. כאשר מגלים שבמקום לאחסן את החפצים בכל מיני מקומות היו יכולים לעשות זאת באופן מסודר ובטוח לפעמים זה כבר מאוחר מידי.
ההחלטה על אחסון תכולת דירה היא החלטה לא פשוטה, שכן על האנשים לבחור ישות שתשמור לו על תכולת הבית שהיא כה יקרת ערך עבורו. על כן, יש לעשות את התהליך בשלבים מסודרים על מנת לא לעשות טעויות בדרך, אשר בסופו של דבר המטרה היא שהחפצים והתכולה שמסרנו בהתחלה לשמירה תישמר ללא כל פגע ותוחזר לנו בדיוק כמו בהתחלה.

שיימים מספר סוגים שירותי אחסנה וכל אחד יכול להתאים את האפשרות הכי טובה מבחינתו.
האחסון מתבצע כך שאנו פונים לחברה שבחרנו, והיא בודקת את רכושינו ומתאימה לנו מחסן. המחסן וגודלו יקבעו את המחיר וכן משך האחסון ותלויים כמובן בכמות הרכוש. חשוב מאד לבדוק כמות הציוד שעלינו לאחסן שכן זה משפיע על גודל המחסן הדרוש ובסופו של דבר על המחיר. לסיכום, עלינו לבדוק את הנושא של אחסון תכולת הדירה על מנת להבטיח שכל רכושינו יוחזר בביטחה בסיום זמן השמירה. כאשר מתכוננים לאחסן דירה חשוב לחשוב גם שצריך סידור הבית כאשר נגיע לדירה החדשה.

למי מתאים לאחסן את דירותו? יש אנשים שעושים זאת הרבה פעמים כאשר הם גרים בשכירות, סטודנטים כאשר יוצאים לחופש, זוגות שלא מצליחים יותר לקיים משך משותף, אנשים שרכשו נדלן בארצות הברית ומשכירים את דירם בישראל לאחרים, רכשי דירות שהבית שרכשו עדיין לא מוכן כפי שהובטח להם ועוד.

כל מי שמבצב זה או אחר צריך לעשות את החשבון מבינת כספית, מבחינת נוכות ולא פחות חשוב מבחינת הביטחון שהרכוש שלו יהיה שמור במצב טוב ולקב החלטה הכי מתאימה לו.