מחירי אחסון דירות

מחירי אחסון דירותהתחום של אחסון שירות הוא שוק רחב ובעל תחרות גבוהה. חשוב מאד לבדוק מה אתם מקבלים תמורת מה אתם נותנים ומשלמים. יש לשים לב אם לא קיבלתם מחיר שהוא נמוך משמעותית ממה שהשוק מציע והאם אין הדבר מחשיד. צריך לבדוק האם המחיר של אחסון תכולה הוא כולל מע”מ, חשוב לקבל הצעת מחיר בכתב (כך נוכל לראות את העסק הוא חוקי ורשום ברשת החברות), לברר האם המחיר כולל הכל או שיש תוספות שלא ידענו עליהם.

החישוב של מחירי אחסון דירות הוא לפי השיטה המקובלת בארץ לפי הנוסחא של:
כמות התכולה מחיר למטר מעוקב זמן אחסון התכולה מחיר העלות הכולל. כמות התכולה מחושבת לפי קו”ב. אין ספק שיש הבדל במחירים בין מקומות השונים בארץ ובטוח שהמחיר יהיה זול יותר בקיבוצים או במקומות המרוחקים ממרכז הארץ. בכל מקרה לא מדובר על משחקים כדי לבחור את הסולוציה הכי מתאימה גם מבחינת המחיר וגם מבחינת איכות האחסון. חשוב לחשוב ולבדוק על פינוי דירה כי יתכן שיצא מחיר כדאי יותר.
מטר מעוקב אנו מחשבים כך: אורך*גובה*עומק (רוחב). מומלץ מאד להביא אדם מקצועי שידע לחשב את גודל התכולה ואת המחסן המתאים לה. ההבדל במחירים יכול לנבוע מאיכות המחסנים, המחיר הגבוה משקף באופן מוחלט את ניקיון, הסדר והאבטחה שיש על הציוד השמור. כמו כן, המחיר נקבע גם לפי החדר שמשכירים שהוא בעצם נקבע לפי המטר המעוקב.